הנדסת בטיחות

תחום הבטיחות בעבודה תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב ריבוי תאונות במקומות העבודה, על המעסיק קיימת אחריות מקצועית לשלומם ובטיחותם של עובדיו.

במקומות עבודה רבים מתקיימים תהליכים הנדסיים מגוונים ורב תחומים החושפים את העובדים לסכנות העלולות לגרום לתאונות ופציעות, עמ"נ לייעל את העבודה ולמנוע סכנות נדרש לפעמים ראש יצירתי וחשיבה הנדסית, מינוי של מהנדס בטיחות בעל ידע וניסיון הנדסי יסייע במציאת פתרונות הנדסיים יעילים מבלי לפגוע בתהליך העבודה הקיים.

תפקידיו של מהנדס הבטיחות להכיר את החוקים ותקנות הבטיחות וליישמם בתכנון מיזמים שונים תוך שמירה על מהלך עבודה תקין בארגון, מהנדס הבטיחות בעל אחריות ניהולית ומקצועית, מנהל את הבטיחות בארגון, פותר בעיות מורכבות ומייעל תהליכים.

שמירה על בטיחות העובדים הינה הדבר החשוב ביותר במקום העבודה, מהנדס הבטיחות מקבל בהכשרתו כלים הנדסיים המסייעים להתמודד עם בעיות מורכבות ומגוונות בניהול הבטיחות, למהנדס הבטיחות ראייה רחבה לסכנות הקיימות ויכולת הבחנה של אירועים בלתי צפויים, מהנדס הבטיחות בעל הכשרה ארוכה ומקיפה יותר משל ממונה הבטיחות ודרגתו משמעותית יותר.

להכנת מערך בטיחות מתקדם ומקצועי בארגונים ומפעלים תעשייתים נדרש מהנדס בטיחות בעל ידע וניסיון בתהליכי העבודה השונים.

חברת י.ש. בטיחות מנוהלת ע"י שלומית יואב מהנדסת בטיחות, בעלת ניסיון רב בניהול והנדסת בטיחות בארגונים גדולים מפעלים וחברות, כמהנדסת בטיחות התמודדה לא פעם עם תהליכים מורכבים ומציאת פתרונות הנדסיים יצירתיים.

רוצה לשמוע עוד?

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.